Home

Wie is TVO?

Tennisvereniging Otterlo, kortweg TVO, is opgericht op 19 oktober 1976 en is de enige tennisvereniging van Otterlo en omgeving. De vereniging heeft als doel het doen beoefenen en bevorderen van de tennissport.

TVO is een vereniging waar sportiviteit en gezelligheid belangrijk zijn. Onze vereniging telt veel vrijwilligers, die zich op allerlei terreinen inzetten. Ons park met 2 gravelbanen, 1 kunstgrasbaan, 1 minibaan en een oefenmuur, ligt in de prachtige, bosrijke omgeving van Otterlo.

TVO biedt tennisles aan via Tennisschool Otterlo met een volledig lesprogramma. Het parkonderhoud wordt verricht door de leden zelf. Daarnaast zijn enkele vrijwilligers actief in het organiseren van tennisactiviteiten en evenementen. Zo zijn er ieder jaar een aantal evenementen als het dames- en herendubbeltoernooi, de clubkampioenschappen en de mixdag. Ook neemt TVO aan verschillende competities deel. Elke donderdagavond is er een herenavond en woensdagmorgen een damesochtend.

Op deze wijze worden sportiviteit en gezelligheid gecombineerd.

Bestuur

Ronald Klomp
Voorzitter
Buurtboslaan 11
6731 CX Otterlo
0318 – 591842
rklomp@upcmail.nl

Karin Stoop
Secretaris en toernooi- & wedstrijdcommissie
Buurtboslaan 11
6731 CX Otterlo
0318 – 591842
karinstoop1@upcmail.nl

Marieke Pol
Penningmeester
Arnhemse weg 16b
6731 BS Otterlo
06 – 23419211
marieke@wmnet.nl

Dirk van Bruggen
Kantinebeheer
06 – 14944452
dirkvanbruggen@kpnmail.nl

Pim van Milligen
Algemeen
06 – 50618559
info@easywarm.de

Petra van Beek
Jeugd / Algemeen
06 – 21813381‬
petra@beek-van.nl

Arianne Hoek
Jeugd commissie
06 – 46161755
ariannehoek@gmail.com

Frank Versteeg
Baancommissie
06 – 23728653
frank68versteeg@gmail.com

Jeugdcommissie

Petra van Beek
06 – 21813381‬
petra@beek-van.nl
Arianne Hoek
06 – 46161755
ariannehoek@gmail.com

Baancommissie

Marten Koops
06 – 57728821
he.koopsbiesser@upcmail.nl
Frank Versteeg
06 – 23728653
simoneversteeg@hotmail.com
Jos Narings
06 – 54301161
j.narings@upcmail.nl
Mart Heijmans
0318 – 456183
mart.heijmans@hetnet.nl